Changliang Suway və CDDSR, üzən şlanqlar üçün təhvil vermə mərasimi
9 İyul 2013-cü il tarixində Changliang Suway və CDSR, 165 üçün bir təhvil vermə mərasimi keçirdiÜzən şlanqlar. Changliang Suway və CDDSR 20 ildən çoxdur yaxşı bir kooperativ əlaqəsi keçirdi. 2012-ci ilin dekabr ayında, birinci dərəcəli məhsulun keyfiyyəti, münasib qiymət və yaxşı xidmətin nüfuzu ilə CDDS-də təklif qazandıüzən hortumChangliang Dredging şirkətinin təklifi. Hər iki tərəf 750 mm olan 75 ədəd üçün müqavilə bağladıÜzən şlanqlarvə 90 ədəd 850 mm bezdiÜzən şlanqlar. Həmişə olduğu kimi, CDSR sifariş üçün böyük əhəmiyyət verdi, əməliyyat şərtlərinə və istifadəçi ehtiyaclarına uyğun olaraq, məhsulun performansının müqavilə tələblərinə cavab verilməsini və məhsulun keyfiyyəti ilə təmin olunmasını təmin etmək üçün istifadəçilərin keyfiyyəti və məhsul keyfiyyətinə uyğun olaraq, xammal satınalma və test də daxil olmaqla hər bir prosesi tətbiq edir. Hamısı 165Üzən şlanqlarAprelin 30-da istifadəçi qəbulu yoxlamasını keçdi.
Changliang Suway, Yangtze çayının əsas su yolunun əsas su yolunun, 715,2 kilometr uzunluğunda və 300 kilometrə qədər yavaş axın su yolunun əsas su yolunun saxlanması və idarə olunmasına cavabdeh olan Yangtze çayı su yollarından biridir. Wuhan Suway, uzun müddət Yangtze çayının qorunmasına, inkişafına və istifadəsinə mühüm töhfələr verdi.
CDSR, Çin Jiangsu əyalətində yüksək texnoloji bir müəssisə və Milli məşəl planının əsas yüksək texnoloji müəssisəsidir. Bazar payıDredging rezin şlanqlarıCDDSR tərəfindən istehsal olunan 65% -dən çoxdur və onlar 40-dan çox ölkəyə və bölgələrə ixrac olunur. CDDSR müxtəlif rezin şlanq məhsulları və müvafiq istehsal texnologiyası üçün 18 milli patent əldə etdi. CDSR, ISO9001-2008 keyfiyyət idarəetmə sisteminin sertifikatını keçdi və Jiangsu əyalət hökumətinin müqavilə-içi və etibarlı bir müəssisə və AAA kredit müəssisəsi olaraq qiymətləndirildi.
Changgiang Suway və CDSR arasındakı bu uğurlu əməkdaşlıq, iki tərəf arasındakı dostluğu daha da artıracaq və gələcəkdə onlar arasında daha çox əməkdaşlığın həyata keçirilməsini təşviq edəcəkdir.